Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ 28mm lean pipe ] eşleşme 474 Ürünler.
6063-T5 Alüminyum Engelleme Kenarı, Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunlukta, Lean Boru Sistemleri için
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Alüminyum Lean Boru Karakuri Kaizen Depolama Rafı DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum
| İsim: | Alüminyum Engelleme Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Soğuk Haddelenmiş Yuvarlak Plastik Kaplamalı Boru Yalın Boru 27.8 - 28 Mm Dış Çap
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,8 - 2,0 mm |
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
Endüstriyel Alüminyum Yalın Boru Silindirik Profil 1-2.0mm Kalınlık Şerit Rengi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
28mm Lean Pipe Black Elektrophoresis Metal Joint For DY HJ-2 2.3mm kalınlığı
| Ürün Adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 220 g |
Boru Sistemi İçin 28mm Kompozit Yapısal Alüminyum Yalın Boru
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Kesit şekli: | yuvarlak |
| Kalınlığı: | 0,8 - 2 mm |
28mm yuvarlak / kare yalın tüp alüminyum alaşım yalın boru eklem otomatik montaj sistemi
| Kesit şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | kromlama |
| Dayanıklılık: | ±1% |
DY28-04A Endüstriyel Düzenlenebilir Alüminyum Yalın Boru Donanımları Çeşitli Türler Boru Bileşenleri
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Teslim süresi: | 8-14 gün |
| Renk: | Gümüş beyazı |
HJ-2 Pas geçirmez ve anti-statik 2.5 mm kalınlığında zayıf boru metal eklem
| Malzeme: | soğuk haddelenmiş levha |
|---|---|
| Türü: | Boru kelepçesi |
| Boyut: | Eklemin iç çapı: 28 mm |
DY28-04A Kalınlık 1.2MM Alüminyum Alaşımlı Boru Endüstriyel OD 28mm Alüminyum Yalın Boru
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı?: | Alaşım mı? |
| Dayanıklılık: | ±1% |

