Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean production pipe ] eşleşme 532 Ürünler.
Soğuk Haddelenmiş Renkli Yaldızlı Boru Çapı 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Endüstri ISO 9001 için Renkli Yalın Tüp PE Kaplı Çap 28mm Bar Listelenmiştir
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |
Q195 Galvanizli Çelik ABS Kaplama Yalın Boru Boru Sistemi İçin Renkli
| Malzeme: | Q195 galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey: | ABS kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Plastik Makaralı Tekerlek 4 Metre ile Alüminyum Alaşımlı Çerçeve Makaralı Parça Donanımı
| makaralı palet: | sürgülü palet makara sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyut: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |
Kalın Duvar Yalın Boru Anti Corrossion Özel Renk Güzel Görünüm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Corrossion Plastik Kaplı Boru, Kalın Duvar PE Çelik Boru Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
T slot çerçeve farklı türler boru 6063-T5 alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
Üçüncü nesil T yuva çerçeve farklı türler boru alüminyum yağlı boru
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 410 g/m |
DYJ19-B01 Endüstriyel Profil Boru Bağlantı Elemanı Tezgah Eklem Aksesuarları Alüminyum Düz İç Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Üçüncü Nesil Tek Parça Alüminyum Alaşımlı Fonksiyonel Eklem Üreticisinin Yalın Boru Bağlantı Boru Ek Parçaları
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

