Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminum lean production pipe ] eşleşme 532 Ürünler.
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Yalıtımlı Boru ile Beyaz Endüstriyel Boru Rafı, Atölye Boru Depolama Sistemleri
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Alüminyum Alaşımlı Acd 12 Yalın Boru Bağlantı Parçası Kumlama Yüzey İşlemi
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Makaralı Ray Donanımı Kayar Yalın Boru Kelepçe Bağlantıları Cihazı
| Marka adı: | DIYA |
|---|---|
| Ürün adı: | Plastik makaralı tekerlek ile toptan alüminyum alaşımlı çerçeve makaralı parça |
| tekerlek rengi: | Siyah Beyaz ve Sarı |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |
Endüstriyel boru armatürleri için kolay montajlı korozyona dayanıklı 28 mm alüminyum boru eklemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Endüstriyel Boru Bağlantı Elemanları için Dişi ve Erkek Bağlantılı Çift Dış Sargılı 28mm Alüminyum Boru Konnektörü
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
PE Kaplı FIFO Depolama Raf Sarı Yalın Boru Ağır Palet Rulo Raf
| Renk: | Sarı |
|---|---|
| Çapı: | 28mm |
| Malzeme: | yağsız boru, makaralı yol |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Boru Sistemi İçin Küçük İç Tip 90 ° Alüminyum Alaşımlı ADC12 Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör İç tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |

