Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum lean pipe ] eşleşme 85 Ürünler.
DY28-06A Genel çerçeve çift alüminyum zayıf borular
| Adı: | çift genel çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 875 g/m |
Üçüncü nesil T yuva çerçeve farklı türler boru alüminyum yağlı boru
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 410 g/m |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |

