Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum lean pipe ] eşleşme 76 Ürünler.
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| isim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
DYJ28-A19 Alüminyum Boru Eloksallı Alaşımlı Boru Kaynak Kesme İşleme Hizmetleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
OD 19mm Anodizing Aluminium Lean Tube Pipe for Lean Racking System Üretim hattı Karakuri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Sanayi için Üretici Endüstriyel Alüminyum Ekstrüzyon T Yuvası Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

