Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ anodized aluminum lean pipe ] eşleşme 85 Ürünler.
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
Kare Alaşımlı Fiyat Endüstriyel 40x40 T-yuvası 6063 Eloksallı Alüminyum Ekstrüzyon Profili
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Endüstriyel Alüminyum Alaşımlı Profil Toptan Alüminyum Küçük Alüminyum Kare Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
30*60E Fabrika Fiyatı Alüminyum Ekstrüzyon T Slot Anodizasyon Endüstriyel Alüminyum Profilleri
| kafa kodu: | Kare |
|---|---|
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
| Başvuru: | Sanayi |
Endüstriyel Alüminyum Profil Atölye DY43-01A OD 28MM İçin Yalın Tüp
| Ürün adı: | Baz Alüminyum Alaşımlı Tel Çubuk |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel |
| Kullanım: | Boru Hızlı Kolay Boru Tamir Kelepçesi |
Sanayileşme Deposu T4 Alüminyum Yuvarlak Boru 28mm
| Ürün adı: | Yeni Sanayileşme Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Oksidasyon |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
Alüminyum Köşebent/panel Çerçeve/endüstriyel Ekstrüde Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

