Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe lean tube connector ] eşleşme 329 Ürünler.
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Sıcak satış çapı 28 mm boru birleşik metal bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
T slot çerçeve farklı türler boru 6063-T5 alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
6063-T5 Alüminyum alaşımlı yalın boru, kum püskürtülmüş mat yüzey ve 4m uzunluğunda Karakuri Kaizen depolama rafı için
| İsim: | Entegre Kart Yuvalı Filmaşin |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
HJ-16 Siyah Elektroforez Uzunlamalı Yalın Tüp Bağlantısı Ortak Kompozit Tüp Sistemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |

