Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe lean tube connector ] eşleşme 328 Ürünler.
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
HJ-17 28mm Bağlantı Yeri için Yalın Boru Bağlayıcısı
| Model numarası: | HJ-17 |
|---|---|
| Teknikler: | Döküm |
| Şekli: | Eşit |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Endüstriyel için DY Alüminyum Alaşım Sıkı Boru
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
Professional Manufacturer Carbon Steel Self-tapping Automatic Connector for Aluminum Profile
| Malzeme: | Karbon çeliği |
|---|---|
| Brand name: | DIYA |
| Uygulama: | Sanayi |

