Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe lean tube connector ] eşleşme 328 Ürünler.
HJ-12 PE kaplı boru raf sistemi için 28OD borusunun galvanizli ayarlanabilir açılı metal boru bileşiği
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Raf Sistemi 28mm için HJ-2 Demir Metal Yalın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | Demir Metal |
|---|---|
| Boy: | 28 mm ince boru çapı için |
| Renk: | siyah veya müşteri ihtiyacı |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Elektroforez Yüzey İşlemli Yüksek Performanslı Metal Boru Konnektörleri
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Kum püskürtme metal boru eklemleri ADC12 boru bağlayıcıları Alüminyum boru armatürleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A01 Yeni Nesil Endüstriyel Profili Atölyede ve Fabrikada Uygulanan Yalın Boru Bağlantısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Endüstriyel Metal Boru Ek Parçaları / Endüstriyel Boru Aksesuarları 2.5mm Kalınlık
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Parlak Yüzey Borusu Bağlantı Elemanları / Elektroforez Yüzeyli Metal Boru Bağlantıları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

