Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
DYJ28-C04 Aluminium Alloy Lean Pipe Connector Outer Type 180 Degree
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYP28-08 Customized Wire Fixed Slot with Aluminum Lean Pipe Factory Price
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYE28-14 Gasket for OD28mm Lean Aluminum Pipe Divide The Gap
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYP43-01 Plastik boru fişleri, OD 43mm ince boru ve alüminyum boru için son kapağı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYE43-01 43mm İnce Boru Konnektörü Alüminyum Plaka Sabit Klips Plaka Bağlantı Tokası
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
U şeklindeki Klip boru sıkıştırıcıları, OD28mm Lean tüpler için boru eyer sıkıştırıcıları
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | İki taraflı tüp sabit |
Endüstriyel uygulamalar için güçlü sertlik darbe direnci aşınma direnci yalın tüp bölücü boru bağlantısı
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
Anti Korozyon Plastik Kaplı Çelik Boru Geniş Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yuvarlak Kaplı Çelik Boru, Polietilen Kaplı Çelik Boru Ayarlı Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Corrossion Plastik Kaplı Boru, Kalın Duvar PE Çelik Boru Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |

