Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Yapısal PE Çelik Boru Mavi Renkli Büyük Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Çift Taraflı 45 Derece OD28mm ISO Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | Çoklu konektör dış tipi |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
180 ° Od 28mm Kalınlık 1.7mm Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | Ücretsiz Bağlayıcı Dış Tip |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
OD28mm Yalın Alüminyum Boru Bağlayıcı Paralel Tutucu Kumlama
| tip: | Paralel Tutucu |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Depo Üretimi İçin Hafif Yalın Tüp Bağlayıcı Kumlama Yüzeyi
| Türü: | Genel Bağlayıcı Doubel |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımı ADC12 |
| Yüzey: | kumlama |
Soğuk Haddelenmiş PE Kaplamalı Yalın Tüp 0.8 - 2.0mm Kalınlık Q195 Çelik Malzeme
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Yüksek Kaliteli Siyah Metal Eklem ve Boru Bağlayıcısı OD 28mm Yalın / Kaplı Boru için
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Bağlantı: | Kaynak |
4 Metre Ekipmenlik Racking Sistemi için Eğimli Boru
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |

