Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
H2808 Çap 28mm renkli PE Kaplamalı kaizen çelik yalın boru, Esnek montaj çalışma masası için
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Chrome İnce Boru Konnektörü ESD Boru Eklem İnce Sistem Aksesuarları Tezgah ve El Arabası için
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 300g |
Krom Kaplama HJ-11 Sac Eklem Yerleri Metal Boru Bağlantı Elemanı Boru Kelepçesi, Yalın Boru Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlığında
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 110g |
DYP28-05 Hardness Wire Harness Abs Material Wire Retainer For Aluminum Lean Pipe
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYE28-13 28mm Lean Aluminum Pipe Joint Linear Motion Module Linear Guide Linear Rail
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYJ43-A09 Çoklu Ortama Dış Tipi 43mm Yalın Tüp Fittings 45 derece Alüminyum Yalın Tüp Köşe Ortama
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ43-B07 Toptan Alüminyum Boru ve Aksesuarları, 180° sabit iç mafsal Alüminyum Genleşme Eklem Yerleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
HJ-14 Black Electrophoresis Metal Lean Pipe Joint 2.3MM kalınlığında tüp depo rafı için
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Bağlantı: | kilit |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |

