Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Endüstriyel boru armatürleri için kolay montajlı korozyona dayanıklı 28 mm alüminyum boru eklemi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Endüstriyel Kullanım İçin Dişi ve Erkek Bağlantılı, Çinko Kaplamalı Yüzey 28mm Boyutunda Alüminyum Boru Konnektörü
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
Renkli Anti Statik Boru, Arka Raf Polietilen Kaplı Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Korozyon Yalın Boru Kaplamalı Beyaz / Sarı Renk Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Üretici PE kaplı boru paslanmaz çelik dikişsiz 28mm yalın boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Yuvarlak Boru |
| Baş kodu: | yuvarlak |
HJ-4 yalın boru kilidi dirseği çapraz yapışkan metal yalın boru armatürleri malzeme raf eklemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Bağlantı: | kilit |
Yüksek Kaliteli 90 Köşeli Metal Ortak boru raf sistemi bağlantıları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
DYJ28-B15 Yüksek Kalite 90 Derece İç Tipi Alüminyum Tüp Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
Sıkı boru PE kaplamalı boru ağır iş rakı çalışma bankası el arabası birleşikli montaj borusu
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |

