Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Yuvarlak Sıcak Eriyik Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Atölye Meclisi İçin 28mm Rulo
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
PE Kaplamalı Özel Yalın Boru 28mm Çap 2.0mm Kalınlık SPCC Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
Montaj Boru Raf Sistemi İçin Kumlama Yalın Alüminyum Boru Bağlayıcı
| tip: | Çoklu konektör dış tipi |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
33g TW Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları Çapraz Bağlantı
| tip: | ÇAPRAZ KONNEKTÖR |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Hassas Oksidasyon Patlatma Alüminyum Boru Bağlantı Parçası
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Fabrika Uzmanlık Boyutu 28mm PE Kaplama Kaplı Yalın Boru Goblin Boru Yalın Kaizen Boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
2.3mm kalınlığında SPHC Metal Siyah Elektrforez Sıkı Boru Eklemleri Pas Dayanıklı
| Türü: | Çubuk KLAMP |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |

