Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Soğuk Haddelenmiş Çelik Tekerlek Bayrak Tekerlek Tabanı Boru Raf Sistemi ve El Arabası Tekerleği için
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | teker |
Tote Cart Lean Tube Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik PE Lojistik İçin Kaplamalı
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
PE Yüzey Plastik Kaplı Çelik Boru Geri Dönüşüm Kırmızı Renk 4 Metre Uzunluk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
Yalın Yönetim Tablosu İçin Paslanma Önleyici Pvc Boru Tabanı Siyah Renk Standı
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |

