Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
19mm İnce Alüminyum Alaşımlı Lean Boru DY19-01A Karakuri Alüminyum Lean Tüp Kaizen Raf
| isim: | DY19-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Otomasyon Ekipmanları için Ekstrüde Alüminyum Boru Çapı 43mm Eloksal
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlık: | 2,3 mm |
HJ-18 Esnek Bağlantı Kaplama Metal Satış Sıkı Boru Ortak Boru Bileşenleri
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
ESD Workbench için Paslanmaz Çelik soğuk haddelenmiş çelik boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Fabrika satmak Eloksal Alüminyum Tüp Büyük çaplı Boru thinckness2.0mm length4000mm Alüminyum 6063-T5
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Anodik Oksidasyon Alüminyum Alaşımlı Boru Çapı 43mm T-slot Alüminyum tüp 6063 - T5
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
6005T6 Profil Alüminyum Alaşımlı Boru / Eloksallı Alüminyum Boru 2.3mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Endüstride OD 28MM Galvazined Çelik Boru ile ABS Kaplamalı Yalın Boru
| Malzeme: | Q195 galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey: | ABS kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Alüminyum Malzeme 4000mm Uzunluk ile Yalın Tüp Bar Ekstrüzyon Boru güçlendirmek
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |

