Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
T - Yuvası Çerçeve Yalın Tüp Alüminyum Alaşım 6005T6 2.3mm Kalınlık Eloksal Çubuğu
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
Boru Sisteminin Montajı İçin PE / ABS Kaplamalı Yalın Boru Q195 Çelik Boru
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
ISO9001 1.7mm GB Standart Alüminyum Alaşımlı Boru, Makaralı Systerm için
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | plastik kaplı |
Montaj Sanayi Ürünleri İçin Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp T Yuvası Çerçevesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Haddelenmiş Soğuk |
Genel Çerçeve Bar Eloksal Alüminyum Profil Boru Sanayi Çapı 43mm
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
OD28mm Elektrophoresis Black Lean Tube Bağlantısı ve Eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Yüksek Kalite Sağlam İnşaat Boru Rack Yalın Boru Metal Ortamağı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Boru Rack Sistemleri için Metal Fittings Lean Tube Lean Pipes
| Malzeme: | Alaşım |
|---|---|
| Türü: | HJ-5 |
| Marka adı: | DIYA |

