Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Plastik Ortak Eğri Boru Tüp sistemi için Yüksek Kalite Fabrika Çalışma Masa
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Model numarası: | HJ-5 |
| Marka adı: | DIYA |
HJ-6 Black Lean Pipe Metal Joint for Pipe Light Weight Racking (HJ-6 Siyah Yalın boru metal eklemleri boru hafif ağırlıklı raflar için)
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
|---|---|
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Yeni ürün 2024 |
HJ-9 Toz Boyalı 28mm Endüstriyel Sepetler İçin Boru Konnektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Dikdörtgen |
| Bağlantı: | kaynak |
DIYA Supply Metal Joints D28 Chrom Plated Lean Pipe Connector Hardware Fittings Inch Measurement System (DİYA) Metal eklemler D28 kromlu ince boru bağlayıcıları donanım armatürleri inç ölçüm sistemi
| Ürün adı: | Sıvı boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Ağırlık: | 135g |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
DY28-04A 6063-T5 Alüminyum İnce Boru, Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzey ve 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-07A Alüminyum Boru 6063-T5 Malzeme, Kumlama Mat Yüzey ve Yalın Çözümler için 4m Uzunluk
| İsim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Dayanıklı Plastik Kayar Ray Tekerlekleri, Yalın Boru Aksesuarları için Yüksek Sertlikte Darbe Direnci ve Aşınma Direnci
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | Rüzgar parti slayt rayı |

