Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipes lean pipe ] eşleşme 592 Ürünler.
Esnek Yapı İçin Plastik Kaplı ESD Boru Pas Tutkalı 28mm Çap
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Anti Korozyon Yalın Boru Kaplamalı Beyaz / Sarı Renk Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yapısal Anti Statik Boru, Yuvarlak Shape Pe Kaplı Boru Çevre Dostu
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
SUS201 / SUS304 Paslanmaz Çelik Boru Plastik Kaplı 0.8-2.0mm Kalınlığı
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Yüksek Kaliteli 90 Köşeli Metal Ortak boru raf sistemi bağlantıları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
28 mm boru raf sisteminin haç şeklindeki yapısı için yalın boru montaj bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
HJ-13 Kelepçe Eklem Modüler Yapı Kaplamalı Boru Bağlantı Parçası 28mm Yalın Boru Raf Sistemi için Metal Konnektör
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
HJ-22 Yüksek Kaliteli Çelik Metal Tüp Bağlantısı Bağlantı Kutusu
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |

