Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial structure lean pipe tubes ] eşleşme 73 Ürünler.
DYJ28-A18 Endüstriyel Alüminyum Yapısal Eğimli Boru Bileşenleri raf için Bağlantı Sistemi
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Endüstriyel PE Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık ISO9001
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |
Yuvarlak Sıcak Eriyik Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Atölye Meclisi İçin 28mm Rulo
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Uygulama: | Yapı boru |
| Tekniği: | Haddelenmiş Soğuk |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Metal Boru Bağlantı Parçalarını Geri Dönüşüm Çekici, 6 Fazlı Galvaniz Köşe Borusu Bağlantı Parçası
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
Endüstri ISO 9001 için Renkli Yalın Tüp PE Kaplı Çap 28mm Bar Listelenmiştir
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |

