Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial structure lean pipe tubes ] eşleşme 73 Ürünler.
Süper Kalın 2.0mm Endüstriyel Borular Ağır Ürün Ana Yapısı İçin Boru Boruları
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Başvuru: | Endüstri |
Açık Gri Endüstriyel Borular Sıkı Borular Sıkı Ürün Ana Yapı Çalışma Süteni
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Başvuru: | Endüstri |
Fabrika Satışı Yüksek Kalite 1.5MM Kalınlığı Ağır Ürün Ana Yapısı için Yalın Tüpler
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Başvuru: | Endüstri |
DYJ28-A01 Dış Düz Eğri Boru Ortak Bağlantısı Alüminyum Alaşımı
| Product name: | Outer Straight Connector Aluminium Alloy Lean Pipe Joint |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Plastik OD28mm Sıkı Tüp Arabası ve Çerçeve için Güçlü Sertlik Çarpışma Direnci ve Kullanım Direnci ile Sıkı Tüp Bölücü
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
ABS Yalın Boru Montajı Kaplama Tüpü Yalın Tüp Sistemi
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı Borusu |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
HJ-13 Kelepçe Eklem Modüler Yapı Kaplamalı Boru Bağlantı Parçası 28mm Yalın Boru Raf Sistemi için Metal Konnektör
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
T slot çerçeve farklı türler boru 6063-T5 alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |

