Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ industrial structure lean pipe tubes ] eşleşme 73 Ürünler.
SUS Alüminyum Yalın Tüp DY28-05A Endüstriyel Yuvarlak Profil OD 28mm Grit Blast Yüzey
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum patlaması |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
FIFO Yalın Boru Raf Sistemi Anti Rust Renkli Boru ISO9001 Sertifikası
| Renk: | renkli boru |
|---|---|
| DIY: | bahçe borusu ve dekorasyon için |
| çap 28 mm: | kalın duvar boruları |
Yuvarlak Polietilen Kaplamalı Çelik Boru Paslanmaz Çelik 4m Uzunluk Yapı Borusu
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Dış çap: | 27,8 mm |
| Uygulama: | Yapı boru |
Sanayi 4M / 6M Uzunluk için 28 Mm Yuvarlak Şekil Metal Yalın Tüp Gümüş Renk
| Renk: | metal renk |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik sus201 / 304 |
| Çapı: | 28mm |
28 mm boru raf sisteminin haç şeklindeki yapısı için yalın boru montaj bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Q195 Çelik Yalın Boru OD 28mm PE / ABS Kaplı Renkli Soğuk Endüstri İçin Haddelenmiş
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
201 ESD Tezgahı İçin Paslanmaz Çelik Yalın Boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
OD28mm Çap Yuvarlak Metal Boru Ek Parçaları / Krom Kaplama Metal Boru Ek Parçaları
| Ürün adı: | krom yağsız boru bağlantısı |
|---|---|
| Yüzey işleme: | chromeplate |
| Malzeme: | çelik |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |

