Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe joint rack ] eşleşme 387 Ürünler.
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Eloksal Yalın Boru İnceliği 2.3mm / Tezgah Montajı İçin Alüminyum Yuvarlak Çubuk
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2.3mm |
| Uzunluğu: | 4000mm |
28MM Çap Yalın Tüp Alüminyum Boru Soğuk Haddelenmiş 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
Alüminyum Malzeme 4000mm Uzunluk ile Yalın Tüp Bar Ekstrüzyon Boru güçlendirmek
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Soğuk Haddelenmiş |
Yüksek Kaliteli 90 Köşeli Metal Ortak boru raf sistemi bağlantıları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
HJ-13 Kelepçe Eklem Modüler Yapı Kaplamalı Boru Bağlantı Parçası 28mm Yalın Boru Raf Sistemi için Metal Konnektör
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |
HJ-21 Sıcak Satış Yüksek Kaliteli 110 Derece Siyah Metal Bileşik ve OD 28 mm Lean/Coated Pipe için Boru Bağlayıcı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| Kafa Kodu: | Altıgen |
Renkli Yalın Boru Merdane Parça Donanımı 4 Metre Uzunluk Soğuk Presleme / Haddeleme
| makaralı palet: | kayar ray makarası sistemi için |
|---|---|
| Malzeme: | metal parça ve PU rulo |
| Boyutu: | 4033,6025,6033,4433,4135,3022 |

