Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe joint rack ] eşleşme 387 Ürünler.
Metal Malzeme Boru Ekleme Sistemi, Rulo Parçası İçin Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | makaralı palet |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve poliüretan |
| Avantajı: | uzun süreli kullanım |
Hafif Yalın Boru Bağlantı Parçası Özel Renk 28mm Çaplı Döküm
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
28mm Raf Sistemi için 2.3mm Kalınlık Yalın Tüp Bağlayıcı / Siyah Çelik Boru Ek Parçaları
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Metal boru bağlayıcıları Sıvı boru için yapısal boru bağlayıcı
| Ağırlık (kg): | 0.1 |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
| Makine Test Raporu: | Verilmiştir |
Elektroforez Yüzey Yalın Tüp Bağlayıcı 28mm raf sistemi HJ-2 için siyah ortak
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |

