Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pipe joint rack ] eşleşme 387 Ürünler.
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Kalite Sertifikalı Bağlayıcı Karakuri Boru Rack D28 Alüminyum Boru Ortası
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |
DYJ28-A11 Yerden Tasarruf Sağlayan Makine Koruması Dayanıklı Hafif Alüminyum Yapılar Alüminyum Lean Eklem
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Yalın Boru Esnek Üretim Hattı Özel Boyut Manuel Otonomatik Tip
| Uygulama: | esnek üretim hattı |
|---|---|
| İşlevi: | montaj hattı ve çalışma masası |
| Malzeme: | yağsız boru, konveyör bant, panel |
Kalite Sertifikalı Bağlayıcı Karakuri Boru Rack OD28 Alüminyum Tüp Profili Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYJ28-A06 Endüstriyel Alüminyum Boru Bağlantısı Alüminyum Alaşımlı Boru İmalat Hattı Verimli Bağlantı ile
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-A15 Konnektör Görünümü 90 Derece Eğik Boru Alüminyum Boru Eklem Alüminyum Açı Aksesuar Profili
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Soğuk Haddelenmiş PE Plastik Kaplı 1.5mm Yuvarlak Alüminyum Boru GB / T 9711.2-1999
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |

