Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube fittings ] eşleşme 145 Ürünler.
Sağlam Tasarımlı Çelik Boru Eklemleri / Sağlam Yapı ile Boru Raf Eklemi
| renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Elektroforez Siyah Metal Boru Bağlantı Elemanları, Dişi Boru Ekleme Sistemi
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Elektroforez Yüzey İşlemli Yüksek Performanslı Metal Boru Konnektörleri
| Renk: | siyah |
|---|---|
| Stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Profesyonel Paslanmaz Metal Boru Bağlantı Parçaları Siyah Renk Anti Corrossion
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
DY28-01A Basit Montajlı Alüminyum Anti Statik Boru Yuvarlak Profil
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Metal Malzeme Boru Ekleme Sistemi, Rulo Parçası İçin Boru Ek Parçaları
| Uygulama: | makaralı palet |
|---|---|
| Malzeme: | metal ve poliüretan |
| Avantajı: | uzun süreli kullanım |
Alüminyum Profil Tezgahı Alüminyum Kare Boru Malzemesi Alüminyum Alaşımlı İşleme Kalıp Açma
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

