Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean tube fittings ] eşleşme 145 Ürünler.
Alüminyum Profil 6063 Balık Tankı Çerçeve Tüp Yivli Kolon Profili
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlamaKullanım |
Endüstriyel Alüminyum Alaşımlı Profil Toptan Alüminyum Küçük Alüminyum Kare Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
T - Oluk Alüminyum Alaşımlı Filmaşin / Atölye Anti Statik Boru
| Ürün adı: | T-oluklu alüminyum alaşımlı çubuk |
|---|---|
| Uzunluğu: | 4m |
| Tek Ürün ağırlığı: | 1000g / m |
Depo için Alüminyum Çevirme El Çekme Sepeti Çelik Platform
| İnşaat: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Başvuru: | Taşıma arabası ve arabayı ters çevirme |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
6 inç Ağır Hizmet Döner Endüstriyel Teker Tekerlekler Plakası Sessiz Pu
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boy: | 2-5 inç |
| zor görev: | zor görev |
DY77 6 İnç Endüstriyel Demir Döner Teker Tekerlekler Ağır Hizmet Koşu
| Malzeme: | Poliüretan, Naylon |
|---|---|
| Boy: | 2 - 5 inç |
| zor görev: | zor görev |
Kumlama 2040 Alüminyum Ekstrüzyon V Yuvası Özel
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Temper 8 Şap Ekstrüzyon Şekilleri 4040 8020 3030 2040 V Yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
4080 8080 4040 2040 V Yuvalı Alüminyum Profil Yapı Yapıları
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |

