Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ oem lean pipe ] eşleşme 319 Ürünler.
Galvanizli Yalın Boru Metal Boru Eklemleri, Kayar Ray için Metal Boru Bağlantı Parçaları
| Renk: | parlak kaplamalı krom veya galvanizli |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
HJ-14 Kromlama Plating yuvarlak metal boru eklemleri / bağlantılar / boru bağlantısı 3 Yolu Lean Pipe Sistemi Montaj hattı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Worshop Rack Yalın Boru Yuvarlak Şekil 28mm Çap ISO9001 Sertifikası Yalın
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yüksek Kaliteli 90 Köşeli Metal Ortak boru raf sistemi bağlantıları
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Renkli Anti Statik Boru, Arka Raf Polietilen Kaplı Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yuvarlak Polietilen Kaplamalı Çelik Boru Paslanmaz Çelik 4m Uzunluk Yapı Borusu
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Dış çap: | 27,8 mm |
| Uygulama: | Yapı boru |
201 ESD Tezgahı İçin Paslanmaz Çelik Yalın Boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Metal Geri Dönüşüm Borusu Kelepçe Klipsi Yalın Boru Arabası İçin Uzun Hizmet Ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Kaynaklı Yalın Boru Kelepçesi Ek Parçaları Hafif Özel Dizayn
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Özel Boy Boru Kelepçe Klipsi Çap 28 mm Yalın Boru İçin Korozyona Direnç
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |

