Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ oem lean pipe ] eşleşme 319 Ürünler.
Boru Sisteminin Montajı İçin PE / ABS Kaplamalı Yalın Boru Q195 Çelik Boru
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Eloksallı Kumlanmış Eğimli Alüminyum Alaşımlı Boru 530g - 1200g Ağırlık Kolay Tasarım
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Boru Sistemi İçin Mavi PE Kaplı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Standart Uzunluk 4000mm
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
Dış Tip Alüminyum Boru Konnektörü Çoklu Konnektör DYJ-A01
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Teknikler: | Döküm, Dövme |
HJ-3 OD28mm siyah ince boru bağlantısı ve ince boru için metal eklemler
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| şekli: | Eşit |
| Özelleştirilmiş destek: | OEM |
Anti Corrossion Esnek Boru Yalın Boru 28mm Dia SPCC-HR + PE Malzeme
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı boru, Bahçe Boru ve Dekorasyon için |
| Çapı: | 28mm |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Kolay Montajlı Esd Boru ve Plastik Kaplı Çelik Boru Uzun Hizmet ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Atölye için Silindirik Profil Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp DY43-01A OD 43mm
| Uzunluğu: | 4m |
|---|---|
| dış çap: | 43mm |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
Tote Cart Lean Tube Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik PE Lojistik İçin Kaplamalı
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

