Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ oem lean pipe ] eşleşme 319 Ürünler.
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Yalın Boru Tote Cart Metal Malzeme Püskürtme Kaplama Anti-Rust ISO9001 Sertifikası
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Atölye için PE Yalın Boru Geri Dönüşüm Tote Cart Ciro Arabası Soğuk Kaynaklı Parlak Yüzey
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | El arabası ve el arabası |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Dişi Boru Konektörü Sağlam Tasarım
| Renk: | parlak kaplamalı chome |
|---|---|
| Stil: | 2,3,4,5,6 faz |
| Malzeme: | demir ve metal |
Yalın Boru Tote Cart Ciro Arabası Parlak Yüzey Korozyona Direnç
| İnşaat: | renkli yağsız boru |
|---|---|
| Uygulama: | Torbayı at ve arabayı çevir |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |
Antistatik Yapıştırma Paneli ile El Aracı Push Cart Yalın Boru Meclisi
| Malzeme: | Yalın Boru |
|---|---|
| Boru çapı: | 28mm |
| borunun incelmesi: | 0.8mm-2.0mm |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
Atölye Tablosu İçin Renkli Kaplamalı Yalın Boru Anti Statik Müşteri Boyutu
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Yalın Yönetim Tablosu İçin Paslanma Önleyici Pvc Boru Tabanı Siyah Renk Standı
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |

