Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ oem lean pipe ] eşleşme 319 Ürünler.
Tote Cart için PE Kaplı Renkli Yalın Boru Paslanmaz 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
DIYA GAP43-02 43 Serisi Çerçeve Kurulumu İçin Yalın Tüp Ayak Tabanı
| Ürün adı: | ayak tabanı |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Anahtar kelime: | ayak örtüsü |
Hafif Yalın Boru Bağlantı Parçası Özel Renk 28mm Çaplı Döküm
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Paslanmaz Çelik Boru Eklemleri, Üç Fazlı Siyah Çelik Boru Ek Parçaları OEM
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Anti Korozyon Yalın Boru Bağlayıcı Demir Metal Siyah Renkli Dört Fazlı Stil
| Malzeme: | Demir metal |
|---|---|
| Boyutu: | yalın boru çapı 28 mm için |
| Renk: | siyah veya müşterinin ihtiyacı |
Lojistik Raf Sistemi için 28mm Çaplı Soğuk Haddelenmiş Yalın Boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
Yalın Boru Esnek Üretim Hattı Özel Boyut Manuel Otonomatik Tip
| Uygulama: | esnek üretim hattı |
|---|---|
| İşlevi: | montaj hattı ve çalışma masası |
| Malzeme: | yağsız boru, konveyör bant, panel |
DYJ28-B01D Çeşitli eklemli iç döner tip boru bağlayıcıları kum püskürtme metal boru eklemleri
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
DYJ28-A08 Paralel uzatma eklemleri metal boru eklemleri kum püskürtme
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Fabrika Tedarikleri 28 mm Diametre Lojistik Racking Sistemi için Yalın Tüp
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |

