Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pe coated lean tube ] eşleşme 147 Ürünler.
Renkli PE kaplı ince boru Beyaz 28mm ince boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Fabrika için Özelleştirilmiş Endüstriyel PE Kaplı Yalın Tüp Anti Statik Tezgah
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | Boyutu Özelleştir |
| Ağırlık: | 50kg |
Soğuk Haddelenmiş PE Kaplamalı Yalın Tüp 0.8 - 2.0mm Kalınlık Q195 Çelik Malzeme
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
| Kalınlığı: | 0.8-2.0mm |
Renkli PE Kaplamalı Yalın Tüp OD 28mm Q195 Soğuk Rulo Stee Boru 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Malzeme: | çelik Q195 |
|---|---|
| Yüzey: | PE kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
28mm Sıvı Çubuk Sıvı Çubuk İş Yastığı için PE / ABS Kaplı Çubuk
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
DIYA, Ağır Güçlü İşe Yönelmek İçin ABS / PE Kaplı Sıkı Tüp Düzeltme
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
PE / ABS kaplamalı dikişsiz 28 mm ince tüp
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
28mm PE plastik kaplı ince boru ucuz fiyat ABS kaplı ince boru
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
| Model numarası: | diya |
Modüler boru sistemi Dış Çap 28mm PE Kaplamalı OEM Tasarımı Lean Boru raf sistemi
| Thickness: | 0.8 - 2 mm |
|---|---|
| Section Shape: | Round |
| Outer Diameter: | 28 mm |

