Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pe coated lean tube ] eşleşme 144 Ürünler.
Yuvarlak 2.0mm Kalınlık Pe Kaplamalı Yalın Boru Soğuk Çekilmiş
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Beige Renkli Yalın Tüp 28mm PE Kaplı Yalın Tüp
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Renkli PE kaplı Lean Pipe / Lean Tubes
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | Endüstri/çalışma tezgahı/arabası/akış rafı |
DY2810 ABS / PE kaplı yalın boru iş koltuğu araba arabası için boru toplamak
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Raf Sistemi için 28mm PE Abs Kaplı Yalın Tüp
| uzunluk: | 4000mm |
|---|---|
| Kelime: | Yalın Boru |
| Malzeme: | PE / ABS Kaplı çelik yağsız boru |
Soğuk olarak yuvarlanmış çelik ince boru çelik ince boru PE / ABS kaplı boru
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
Polietilen PE kaplı zayıf boru Plastik kaplı zayıf borular
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Esnek Montaj Çalışma Masası için Bağlantılı 28mm Renkli PE/ABS Kaplı Yalın Tüp
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Başvuru: | Endüstri |
Renkli PE kaplı ince boru Beyaz 28mm ince boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Fabrika için Özelleştirilmiş Endüstriyel PE Kaplı Yalın Tüp Anti Statik Tezgah
| Menşe yeri: | Zhejiang, Çin |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | Boyutu Özelleştir |
| Ağırlık: | 50kg |

