Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pe coated lean tube ] eşleşme 144 Ürünler.
PE / ABS kaplamalı 4 metrelik ince boru tüpü
| Material: | Steel+PE/ABS+Hot melt glue |
|---|---|
| Peoduct name: | Lean pipe |
| Application: | Industry |
PE kaplı renkli yağlı boru Fildişi 28 mm yağlı boru
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Siyah Lean Pipe 28mm PE kaplı ESD Lean Tube
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Yuvarlak 28 mm PE kaplı çelik ince boru çelik çelik ince boru esnek çalışma masası için
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
HJ-12 PE kaplı boru raf sistemi için 28OD borusunun galvanizli ayarlanabilir açılı metal boru bileşiği
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Şekil: | Eşit |
| kafa kodu: | Altıgen |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
PE/ABS kaplamalı yalın boru metal tüpü fabrika çalışma tezgahı için konektörlü
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
Soğuk Haddelenmiş Çelik Yalın Boru Anti Statik Parlak Yüzey Özel Boy
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Yapısal ESD Borusu Stabil Yapısı, Aşınmaya Dayanıklı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Endüstri ISO 9001 için Renkli Yalın Tüp PE Kaplı Çap 28mm Bar Listelenmiştir
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |

