Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ pe coated lean tube ] eşleşme 144 Ürünler.
Parlak Yüzey Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Tasarım Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Anti Statik Plastik Kaplı Çelik Boru Yuvarlak Şekli Montaj Hattı için Kararlı Yapı
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kirlilik Yok Plastik Kaplamalı Çelik Boru Esnek Yapı Parlak Yüzey
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
PE Kaplamalı Özel Yalın Boru 28mm Çap 2.0mm Kalınlık SPCC Çelik Boru
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |
Yuvarlak H2810 PE kaplı renkli çelik ince boru / özel uzunluk 4 M olan ince borular
| Malzeme: | Çelik+PE/ABS+Sıcak tutkal |
|---|---|
| Ürün Adı: | Yalın boru |
| Uygulama: | ENDÜSTRİ |
PE Kaplama ile ISO9001 Renkli Yalın Tüp Q195 Soğuk Haddelenmiş Çelik Şerit
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
OD 28mm Plastik Kaplı Yalın Boru Boru Rafı Bej Renk için Yuvarlak Şekil
| Sınıf Grubu: | Q195-Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,8 - 2,0 mm |
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
Tote Cart için PE Kaplı Renkli Yalın Boru Paslanmaz 2.0mm Kalınlık
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
PE Kaplama ESD Siyah Renk ile Haddelenmiş Kaynaklı Çelik Yalın Boru Soğuk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

