Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminium alloy pipe connectors ] eşleşme 167 Ürünler.
DYJ28-B04 Alüminyum Tüp Bağlantısı Boru ve Bağlantı Sistemi için Alüminyum Alaşım Bileşik
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Profil tüp 28mm 43mm Alüminyum Alaşım Yalın boru Alüminyum Yalın borular sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Alüminyum Sıvı Borular Borular Bağlayıcılar Eklemler Esnek Dirseği Borular Fittings
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Sıcak Satış Alüminyum ince boru bileşiği Alaşım Multi Bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Üçüncü nesil T yuva çerçeve farklı türler boru alüminyum yağlı boru
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 410 g/m |
Çoklu Eklemler Dış Tipi DYJ28-A01 Alüminyum Alaşımlı Yalçın Boru Bağlantısı
| Malzeme: | 6065T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey Tedavisi: | kumlama |
DYJ19-A01 Alüminyum alaşımlı ince boru tüpleri için dış düz bağlantı
| Material: | 6065T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Surface Treatment: | Sandblasting |
DY28-07A 1.2 Genel çerçeve 6065-T5 iş masası için alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 300G/A |
T slot çerçeve farklı türler boru 6063-T5 alüminyum ince borular
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
DIYA Yüksek Kaliteli DYJ28-A16 Alüminyum Alaşımlı Boru Bağlantı Konnektörü Üçüncü Nesil Boru ve Eklem Aksesuarları
| Malzeme: | ADC12 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | Kumlama |

