Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminium alloy pipe connectors ] eşleşme 167 Ürünler.
DY Profil Alüminyum Sıvı Boru Tüpü OD 28mm Alüminyum Alaşım Sıvı Boru Sistemi için
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Endüstriyel için DY Alüminyum Alaşım Sıkı Boru
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
Endüstriyel Alüminyum Profil Atölye DY43-01A OD 28MM İçin Yalın Tüp
| Ürün adı: | Baz Alüminyum Alaşımlı Tel Çubuk |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel |
| Kullanım: | Boru Hızlı Kolay Boru Tamir Kelepçesi |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
28mm ince boru için yüksek kaliteli alüminyum birleşik bağlantı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
Alüminyum Köşebent/panel Çerçeve/endüstriyel Ekstrüde Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |
Kumlama Mat Yüzeyli ve T-Şekilli Çerçeveli 6063-T5 Alüminyum Alaşımlı İnce Boru, Ağır Hizmet Tipi Tezgah için
| isim: | DY43-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
Double Side Aluminum Pipe DY28-05A Industrial Aluminum Structural Pipe for Blocking or Edge protection
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |

