Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminium alloy pipe connectors ] eşleşme 165 Ürünler.
Sanayileşme T Tipi Alüminyum Alaşımlı Yalın Boru
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Otomasyon Modüler Sistem 40x40mm T Yuva Profili Alüminyum Ekstrüzyon 4040
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Merdane Tespit Tokası T3 Alüminyum Profil 4080 Tespit Masası Paneli İçin
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Iso9001 Standrad ile Özelleştirilmiş Alüminyum Ekstrüzyon 4080
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Hot-Sale DY28-04A Single Side Aluminum Pipe Aluminum structural pipe
| İsim: | DY28-04A Tek Taraflı Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 590 g/m |
20 X 40 Alaşımlı T8 Alüminyum Ekstrüzyon Profilleri
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
4080 Alüminyum T Yuvalı Çerçeve Profili Ekstrüzyonu 4040 Alüminyum V Yuvalı Çerçeve Profili Ekstrüzyonu
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
DY28-02A T şeklindeki Alüminyum boru alaşımı Yalın boru 6063 Alt sargıların konumlandırılması ve montajı için malzeme
| İsim: | DY28-02A T-şekilli Çerçeve Alüminyum boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A 6063 Endüstriyel Alaşımlı Lean Boru Karakuri Sistemi için
| İsim: | Çift Taraflı Alüminyum Boru DY28-05A |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
Yüksek Yük Taşıma Kapasiteli Tezgah Rafı için Güçlendirilmiş Alüminyum Boru Alaşımlı Lean Borular DY28-03A
| İsim: | Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |

