Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminium alloy pipe connectors ] eşleşme 152 Ürünler.
DYJ28-A15 Dış Tip Alüminyum Boru Bağlantısı Dövme Yalın Boru Bağlantısı
| Menşe yeri: | ZheJiang, Çin |
|---|---|
| Model numarası: | DYJ-A15 |
| Bağlantı: | Kaynak |
DYJ28-B15 Kumlama Metal Boru Konnektörleri / Alüminyum Alaşımlı ADC12 Boru Raf Eklemi
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Video Çıkış denetimi: | Verilmiştir |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
DYJ28-A01 Yeni Nesil Endüstriyel Profili Atölyede ve Fabrikada Uygulanan Yalın Boru Bağlantısı
| Ürün Adı: | Alüminyum yalın boru bağlantısı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı ADC12 |
| Renk: | Gümüş |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
33g TW Yalın Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları Çapraz Bağlantı
| tip: | ÇAPRAZ KONNEKTÖR |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Yalın boru bağlantısı Kum püskürtme 6065 T6 Yalın boru eklemleri
| Ürün Adı: | Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Sıkı Boru Bağlantısı Kum püskürtme 6065T6 Sıkı boru eklemleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6065T6 |
| Renk: | Gümüş |
T - Oluk Alüminyum Alaşımlı Filmaşin / Atölye Anti Statik Boru
| Ürün adı: | T-oluklu alüminyum alaşımlı çubuk |
|---|---|
| Uzunluğu: | 4m |
| Tek Ürün ağırlığı: | 1000g / m |
DY28-02A Aluminum Pipe T-shaped Aluminium Alloy Lean Pipe Tube for Karakuri System
| isim: | DY28-02A T-şekilli Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 650 g/m |
High Quality DY28-07A General Aluminum Pipe Thin Aluminium Alloy Lean Pipe Tubes for Warehouse Shelving Trolley Cart
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 300G/A |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| isim: | DY28-03A Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 580G/A |

