Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ aluminium alloy pipe connectors ] eşleşme 167 Ürünler.
DYJ19-A15 Metal Boru Bağlantı Parçaları İki Yollu Yuvarlak 90 Derece Dirsek Konnektör Alüminyum Boru Eklem Boru Konnektörü
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Alüminyum Profili Sıvı Boru/Tüp için Yeni Nesil Endüstriyel Bağlayıcı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum boru bileşiği yalın boru paralel 19mm Bağlantı Rack Sistemi Endüstriyel Bağlantı Aksesuarları
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Endüstriyel Uygulamalar için Kumlama Mat Yüzeyli ve 4m Uzunluğunda 6063-T5 Malzemesi Alüminyum Boru
| İsim: | Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey İşlem: | kumlama, mat |
DY28-06A Genel çerçeve çift alüminyum zayıf borular
| Adı: | çift genel çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 875 g/m |
DY19-01A Genel Çerçeve Alüminyum Yapısal Boru Alüminyum Lean Borular Tezgah İçin
| Name: | general frame |
|---|---|
| Material: | 6063-T5 |
| N/W: | 200g/m |
Alüminyum Alaşım Yuvarlak Esnek Borular Alüminyum Eğri Borular Çalışma Masaları İçin
| Adı: | T yuvası çerçevesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/B: | 640 g/m |
6063 Yuvalı Alüminyum Ekstrüzyon Gümüş Aletler Yüzey Serisi Temper Kare Ağırlık Malzemesi
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Fabrika Doğrudan Satış DYJ28-A15 Alüminyum Alaşımlı Boru Eklem 90° Dış Konnektör
| Malzeme: | ADC12 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yüzey İşlem: | Kumlama |

