Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ easy assembly lean tube workbench ] eşleşme 48 Ürünler.
310 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Dikişsiz Yalın Boru 28mm Çap Yuvarlak Kesit
| Yüzey: | PE kaplı |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
DYJ43-B01 Üreticisi Doğrudan İç Bağlantı Alüminyum Eğri Boru Çalışma Masa Alüminyum Boru Bileşi
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Eloksal Alüminyum Profil Yalın Tüp 4000mm Uzunluk 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Okside Kumlanmış Alüminyum Profil Yalın Tüp 28mm Çap 1.7mm Kalınlık
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1,7 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Parlak Yüzeyli Yalın Boru Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru Sağlam Uzun Hizmet Ömrü
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve Demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplı |
19mm İnce Alüminyum Alaşımlı Lean Boru DY19-01A Karakuri Alüminyum Lean Tüp Kaizen Raf
| isim: | DY19-01A Genel Çerçeve |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
28 43mm Çap Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp Eloksal Yüzey İşlem 750G / M
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 2,3 mm |
| Uzunluk: | 4000 mm |
Yuvarlak Yalın Boru Bağlayıcı Elektroforez Çapraz
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
HJ-5 Elektrolizle Dik Açılı Yalın Tüp Konnektörü Raf Yatay Bağlantısı İçin Dört Uçlu
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| stil: | tutturmak |
| Malzeme: | demir ve metal |
Endüstriyel Atölye Otomatik Üretim Hattı Çalışma Masası Fabrika için 28mm Yalın Tüp Tezgahı
| Adı: | yağsız tüp çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Yalın Boru |

