Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ easy assembly lean tube workbench ] eşleşme 48 Ürünler.
DYE28-07 OD 28mm Boru Bağlantı Elemanı Çift Boru Hareketli Eklem Menteşe Eklem Tezgah İçin
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa kodu: | Yuvarlak |
| Connection: | female and male |
Alüminyum Profil 6063 Balık Tankı Çerçeve Tüp Yivli Kolon Profili
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlamaKullanım |
Montaj Sanayi Ürünleri İçin Alüminyum Alaşımlı Yalın Tüp T Yuvası Çerçevesi
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Techinc: | Haddelenmiş Soğuk |
T - Yuvası Çerçeve Yalın Tüp Alüminyum Alaşım 6005T6 2.3mm Kalınlık Eloksal Çubuğu
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 2.3mm |
ESD Workbench için Paslanmaz Çelik soğuk haddelenmiş çelik boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
DY11 Endüstriyel OD 28mm Silindirik Profil Alüminyum Yalın boru / Atölye için Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Kalınlığı: | 1.7mm |
Yalın Depo Rafları için Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Hafif Yuvarlak Şekil
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kalın Duvar Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyona Direnç Özel Boyut
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Dikdörtgen Boru 40x40 Alüminyum Profil Alüminyum Kare Köşeler
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Depo için Alüminyum Çevirme El Çekme Sepeti Çelik Platform
| İnşaat: | Alüminyum profil |
|---|---|
| Başvuru: | Taşıma arabası ve arabayı ters çevirme |
| el itti: | alet parçaları için atölyede |

