Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ easy assembly lean tube workbench ] eşleşme 48 Ürünler.
ISO9001 1.7mm GB Standart Alüminyum Alaşımlı Boru, Makaralı Systerm için
| Standart: | GB, GB / T 9711,2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | plastik kaplı |
Eloksal Od28mm Thinckness 1.7mm T Yuvası Alüminyum Çerçeve
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| uzunluk: | 4000mm |
1.7mm Kalınlık 4000mm Uzunluk Eloksal Alüminyum Yuvarlak Boru
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.7mm |
| Yüzey işleme: | Eloksal |
Kırmızı Renkli Plastik Kaplı Boru Anti Corrossion 28mm Çap Uzun Hizmet ömrü
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Kumlama 2040 Alüminyum Ekstrüzyon V Yuvası Özel
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
4080 8080 4040 2040 V Yuvalı Alüminyum Profil Yapı Yapıları
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
Temper 8 Şap Ekstrüzyon Şekilleri 4040 8020 3030 2040 V Yuvası
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |
6063-t5 Alüminyum Duvar Açısı Kare Yuvarlak I Şekli Alüminyum Ray Ahşap Tahıl Özel Ekstrüzyon Alüminyum Profil
| Tip: | Paralel Bağlayıcı |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kum püskürtme |

