Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ easy assembly lean tube workbench ] eşleşme 48 Ürünler.
DY43-02A Industrial Automation Tube Aluminum Alloy Workbench Assembly 43mm T Groove Lean Pipe T Slot Frame Round Tube
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
2.3mm kalınlığında SPHC Metal Siyah Elektrforez Sıkı Boru Eklemleri Pas Dayanıklı
| Türü: | Çubuk KLAMP |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Montaj Rafları için ABS 28mm Esnek Yalın Kaplamalı Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 28 mm |
ESD Workbench / Çalışma Masası için Endüstriyel Ekipman Malzemeleri Yalın Tüp
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
6063-T5 Alüminyum alaşımlı yalın boru, kum püskürtülmüş mat yüzey ve 4m uzunluğunda Karakuri Kaizen depolama rafı için
| İsim: | Entegre Kart Yuvalı Filmaşin |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| Yüzey işleme: | kumlama, mat |
201 ESD Tezgahı İçin Paslanmaz Çelik Yalın Boru Endüstriyel Ekipman Malzemeleri
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Atölye Yalın Boru ESD Çalışma Masası Temiz Yüzey Aşınma Direnci Eko - Dostu
| Malzeme: | yağsız boru veya alüminyum profil |
|---|---|
| Boyut ve Stil: | müşteri talepleri |
| İşlevi: | çalışma masası veya tezgah |
DYJ19-A06 Tezgah Boru Konnektörü Alüminyum İnce Profil Köşe Bağlantısı 90 Derece Boru Çapraz Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ19-B01 Endüstriyel Profil Boru Bağlantı Elemanı Tezgah Eklem Aksesuarları Alüminyum Düz İç Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
Plastik Kaplı Yalın Paslanmaz Çelik Boru Korozyon Önleyici 28mm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| kendin yap: | Yapı borusu, Bahçe Borusu ve Dekorasyon için |
| Çap: | 28 mm |

