Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
DYP28-10 Lean Tube Accessories Aluminum Frame Support PP Foot Connector for Workbench / Material Rack
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| kafa kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | kadın ve erkek |
DYZ28-Z05 Üretici Üçüncü Nesil Bağlantı Boru Bağlantı Parçaları Yalın Boru Tek Parça Alüminyum Alaşımlı Fonksiyonel Eklem
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Alüminyum Lean Pipe Güçlendirme Yerleşik Klavye Kaydırıcı Vertikal Pozisyoner Malzeme Rak Sistemi için
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Kolay Kurulum ve Hızlı Boru Onarımı için 28mm Korozyona Dayanıklı Alüminyum Boru Kelepçesi
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Esnek Montaj Tezgahı İçin 2.0mm Kalınlık Çapı 28mm Yalın Boru
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
|---|---|
| Bölüm şekli: | yuvarlak |
| Dış çap: | 28mm |
Anti Statik ESD Yalın Boru Gri Renkli Büyük Yükleme Kapasitesi Kolay Kurulum
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
ABS Yalın Boru Montajı Kaplama Tüpü Yalın Tüp Sistemi
| Bölüm Şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Yapı Borusu |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
yuvarlak zayıf tüp
| Bölüm şekli: | Yuvarlak |
|---|---|
| Başvuru: | Workbench/Trolley/Akış Rafı |
| Teknik: | dikişsiz kaynak |
Sıcak satış 28mm ince boru sistemi için alüminyum konektör
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Garanti: | 1 yıl |
DYJ28-A06 Endüstriyel Alüminyum Boru Bağlantısı Alüminyum Alaşımlı Boru İmalat Hattı Verimli Bağlantı ile
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |

