Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
DYJ28-B01 Alüminyum alaşım yalın boru 1.7 mm genel çerçeve iç bağlantısı
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ28-B01B 1.2mm Genel Çerçeve Alüminyum Boru İç Konnektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Baş kodu: | yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Hot Sale DY28-06A Duplex General Aluminum Alloy Lean Tubes Metal Pipe
| İsim: | DY28-06A Dubleks Genel Alüminyum Alaşımlı Yalın Borular |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 750 g/m |
Alüminyum Lean Tube'a kolay yükleme için 28mm korozyona dayanıklı oluk yuvarlak kaydırıcı
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
2026 Sıcak Satış Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Boru Tekerlek Bağlantısı Verimli Organizasyon için Premium Montaj Plakası
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Esnek Yapı İçin Plastik Kaplı ESD Boru Pas Tutkalı 28mm Çap
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Yapısal ESD Borusu Stabil Yapısı, Aşınmaya Dayanıklı Soğuk Haddelenmiş Çelik Boru
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Endüstriyel Atölye Otomatik Üretim Hattı Çalışma Masası Fabrika için 28mm Yalın Tüp Tezgahı
| Adı: | yağsız tüp çalışma masası ve ekipmanları |
|---|---|
| İşlevi: | test ve montaj masası |
| Malzeme: | Yalın Boru |
Arabası Yalın Tüp Konektörü / Metal Boru Eklemleri Hafif Kumlama Yüzeyi
| tip: | Bağlayıcı dış tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Boru Sistemi İçin Küçük İç Tip 90 ° Alüminyum Alaşımlı ADC12 Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör İç tip 90 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |

