Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
Metal boru eklemleri 28mm için ince boru boru konektörü
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | yuvarlak |
Lean Tube Connector/Lean Pipe Fittings Rack için boru eklemleri
| Teknikler: | Döküm |
|---|---|
| Şekli: | Eşit |
| Baş kodu: | Altıgen |
Factory Supply DY28-03A Strengthening Aluminum Pipe Alloy Lean Tube for Shelf System
| isim: | DY28-03A Alüminyum Borunun Güçlendirilmesi |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 580G/A |
Yüksek Sertlik Çarpışma ve Kullanım Dirençli Plastik boru fişleri
| Malzeme: | Plastik |
|---|---|
| Marka adı: | Diya |
| Ürün Adı: | yalın boru ayırıcı |
OD için 28mm Alüminyum Endüstriyel Rehber Tekerleği 28mm Yalın Boru Konveks Tekerleği
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Çok Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Parlak Yüzey Yuvarlak Şekli Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Profesyonel Plastik Kaplı Çelik Boru Korozyon Önemi Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Kararlı Yapı Plastik Kaplı Çelik Boru 28mm Çap ISO9001 Sertifikası
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı borusu, Bahçe borusu ve dekorasyonu için |
| Çapı: | 28mm |
Mavi / Beyaz Renkli Plastik Kaplı Çelik Boru Raf Ömrü İçin Güzel Görünüş
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Soğuk Haddelenmiş Renkli Yaldızlı Boru Çapı 28mm Bar 0.8 - 2.0mm Kalınlık
| Ürün adı: | Yalın Boru |
|---|---|
| Malzeme: | çelik Q195 |
| Yüzey: | PE kaplı |

