Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
DYJ19-A06 Tezgah Boru Konnektörü Alüminyum İnce Profil Köşe Bağlantısı 90 Derece Boru Çapraz Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
DYJ43-A01 Endüstriyel Aksesuarlar Atölyesi 43mm Lean Tube Alüminyum Tube Ortak Bağlantısı için Yalın Boru Bağlantısı
| Teknik: | Döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Endüstriyel Yalın Boru Ortak Bağlantısı için Kadın ve Erkek Bağlantısı ile 135 Derece Alüminyum Boru Bağlantısı
| Teknik: | döküm |
|---|---|
| Kafa Kodu: | Yuvarlak |
| Bağlantı: | Kadın ve erkek |
Kalın Duvar Yalın Boru Anti Corrossion Özel Renk Güzel Görünüm
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Plastik Kaplamalı Yalın Boru Pas önleyici Yuvarlak Şekil Müşteri Boyutları Dekorasyon İçin
| Renk: | beyaz, fildişi, siyah, mavi gibi renkli .. |
|---|---|
| DIY: | Yapı Boruları, Bahçe Boruları Ve Dekorasyon İçin |
| Çapı: | 28mm |
Soğuk Haddelenmiş Çelik Yalın Boru Anti Statik Parlak Yüzey Özel Boy
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Fabrika Yalın Ekipman için OD 28mm Galvanizli Çelik Boru 4000mm Uzunluk
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | galvanizli çelik boru |
| Boyutu: | OD 28mm |
Atölye için Silindirik Profil Esd Boru / Anti Statik Boru OD 28mm
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Yüzey: | kumlama |
28mm Hassas Oksidasyon Kumlama Alüminyum Boru Bağlantı Parçaları
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Paslanmaya karşı PE/ABS kaplı yalın boru / akış rafı için anti-statik yalın boru
| Standart: | GB, GB/T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve demir |
| Yüzey: | PE plastik kaplamalı |

