Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ flexible pipe tube ] eşleşme 537 Ürünler.
ADC12 Ortak Düz Yalın Boru Konektörü OD 28mm Kalınlık 1.7mm
| tip: | Düz konektör |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
Alüminyum Alaşımlı Acd 12 Yalın Boru Bağlantı Parçası Kumlama Yüzey İşlemi
| tip: | Konektör Parçası |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
28mm Tüp Oksidasyon Patlatma Bağlamak İçin Alüminyum Yalın Boru Konektörü
| tip: | Konektör dış tipi 45 ° |
|---|---|
| Malzeme: | alüminyum alaşımlı ADC12 |
| yüzey: | Kumlama |
ANSI Kromlu Yalın Tüp Konnektörü Metal Eklemleri Damgalama
| Ürün adı: | kromlu yalın boru konektörü |
|---|---|
| Yüzey işleme: | krom plaka |
| Malzeme: | Çelik |
HJ-4 Güçlü Yapılı Metal Boru Eklem Yerleri 28mm Yalın Boru İçin
| Ürün Adı: | Yalın boru konnektörü/metal bağlantılar |
|---|---|
| Malzeme: | SPHC |
| Kalınlığı: | 2,3 mm |
Endüstriyel için DY Alüminyum Alaşım Sıkı Boru
| Ürün Adı: | Alüminyum alaşımlı yalın boru |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşımı |
| Boyut: | 28mm |
90° Çapraz Eklem DYJ28-A06 Adc12 Yalın boru bağlantısı Kum patlatma Yalın boru eklemleri
| Product name: | 90° Cross Joint Aluminium alloy lean pipe connector |
|---|---|
| Material: | Aluminum alloy ADC12 |
| Color: | Silver |
Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Yalın boru bağlantısı Kum püskürtme 6065 T6 Yalın boru eklemleri
| Ürün Adı: | Paralel eklem B DYJ28-A12 Alaşım Sıkı Boru Bağlantısı Kum püskürtme 6065T6 Sıkı boru eklemleri |
|---|---|
| Malzeme: | 6065T6 |
| Renk: | Gümüş |
Hot-Selling DY28-02B Aluminum Pipe with T-shaped Combination Alloy Aluminum Lean Tube
| İsim: | DY28-02B T Şekilli Kombinasyonlu Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 640 g/m |
Factory Direct Sale DY28-01A General Aluminum Lean Pipe Alloy Metal Tubes for Workbench
| isim: | DY28-07A Genel Alüminyum Boru |
|---|---|
| Malzeme: | 6063-T5 |
| N/W: | 400 g/m |

