Tüm ürünler
-
Huawei TelekomEvet, her zaman Tote Cart ve çalışma masasını satın alıyoruz. Bu hızlı ve sıcak servis şirketi. -
Geely MotorsGüzel hizmet, iyi fiyat, kolay ayarlanmış stil, daha iyi kalite. -
Thinh-VietnamMerhaba, johnson, lütfen 12000 metre 2808 yağsız tüp, fildişi rengini ayarlayın.
anahtar kelimeler [ lean pe lined pipe ] eşleşme 149 Ürünler.
Bağlı Castor Boru Kelepçe Klipsi Korozyon Kolay Kolay Açık
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28 mm yalın boru için |
Siyah Renk Boru Kelepçe Klips Metal / Plastik Malzeme ISO9001 Sertifikası
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Castor Boru Kelepçe Klipsi Metal Malzeme Bağlı / Kaynaklı Sağlam Tasarım
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Castor Çelik Boru Kelepçeleri, Çelik Boru Ekstrüzyonlu Boru Parantez Kelepçeleri
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Endüstriyel Bağlantı Metal Boru Klipsleri, Metal Boru Kelepçesi Kolay Kolay Açık
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Bağlı / Kaynaklı Boru Kelepçe Klipsi Parlak Yüzey Pas önleyici Uzun Hizmet ömrü
| Uygulama: | boru klipsi ve kelepçe |
|---|---|
| Malzeme: | Metal veya plastik |
| Boyutu: | çap 28mm yalın boru için |
Yalın Yönetim Tablosu İçin Paslanma Önleyici Pvc Boru Tabanı Siyah Renk Standı
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Aşınma - Dayanıklı Metal Boru Tabanı Rengi, Yalın Boru Depo Rafları İçin Parlak
| Çapı: | 28mm |
|---|---|
| Malzeme: | çelik ve metal |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |
Endüstride OD 28MM Galvazined Çelik Boru ile ABS Kaplamalı Yalın Boru
| Malzeme: | Q195 galvanizli çelik |
|---|---|
| Yüzey: | ABS kaplı |
| Teknik: | Haddelenmiş Soğuk |
PE Yüzey Plastik Kaplı Çelik Boru Geri Dönüşüm Kırmızı Renk 4 Metre Uzunluk
| Standart: | GB, GB / T 9711.2-1999 |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik ve demir |
| Yüzey: | Kaplamalı plastik |

